O mnie

Jestem absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego we Wrocławiu. W 2006 roku uzyskałam tytuł zawodowy magistra administracji, a w 2011 roku tytuł zawodowy magistra
prawa. Po ukończeniu aplikacji notarialnej przy Izbie Notarialnej we Wrocławiu i zdaniu egzamin notarialnego, zostałam powołana w 2018 roku przez Ministra Sprawiedliwości na stanowisko notariusza z siedzibą we Wrocławiu.

Prowadzę Kancelarię Notarialną we Wrocławiu, przy ulicy Szewskiej 5 (dzielnica Stare Miasto) od 2018 roku.
Jako osoba zaufania publicznego, powołana jestem do dokonywania czynności prawnych, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną.
Dokonując czynności notarialnych zachowuję bezstronność, należytą staranność oraz normy etyki zawodowej, gwarantując bezpieczeństwo obrotu prawnego. Czynności dokonywane przeze mnie mają charakter dokumentu urzędowego.
Kancelaria Notarialna prowadzi profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych zapewniając rzetelność oraz merytoryczne i indywidualne podejście do każdego Klienta.
Podczas wykonywania czynności zespół Kancelarii przestrzega przepisów prawa, zasad współżycia społecznego oraz zasady bezstronności.
Doświadczenie połączone z należytą starannością zapewniają Państwu bezpieczeństwo obrotu prawnego i prawidłowe zabezpieczenie interesów stron czynności.


Siedziba Kancelarii Notarialnej mieści się we Wrocławiu przy ulicy Szewskiej 5, na III piętrze budynku wyposażonego w windę (wejście do budynku pod arkadami w sąsiedztwie DH Kameleon).
Informacje dotyczące czynności notarialnych (w tym: wysokość kosztów, podatków i innych opłat oraz wymaganych dokumentów) udzielane są nieodpłatnie. W tym celu prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej Kancelarii.


Opinie naszych Klientów

Serdecznie polecam skorzystanie z usług tej kancelarii naotarialnej. Pełen profesjonalizm, fachowa i rzetelna obsługa. Dodatkowym plusem jest lokalizacja w samym centrum miasta! Lepiej trafić nie można 🙂

thumb Anna Gorczyca
21 października, 2020

Zaangażowanie i pełen profesjonalizm Pani Magdaleny budzą podziw. Doświadczenie na najwyższym poziomie i podejście indywidualnie do każdej prowadzonej sprawy. Polecam z czystym sumieniem. Napewno w przyszłości skorzystamy po raz kolejny z usług Pani Magdaleny.

thumb Kamila Gąsior
21 października, 2020

Znalezienie profesjonalnego notariusza, który jest w stanie wykryć błędy w aktach powielane przez 20 lat przez innych prawników, to prawdziwa sztuka- nawet w tak dużym mieście, jakim jest Wrocław... W tej kancelarii Panie notariusz nie dość, że uchromiły mnie przed podpisaniem niewłaściwej i pod względem prawnym nieważnej umowy, to też doradziły co powinnam w takiej sytuacji zrobić. Od wejścia do kancelarii da sie poczuć, że zawód notariusz, to prawdziwe powołanie. Dużym plusem jest też lokalizacja, tuż przy Rynku. Naprawde polecam!

thumb Natalia Suszek
21 października, 2020

Odwiedź naszą kancelarię – wirtualny spacer


Galeria zdjęć naszej kancelarii