O mnie

Jestem absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego we Wrocławiu. W 2006 roku uzyskałam tytuł zawodowy magistra administracji, a w 2011 roku tytuł zawodowy magistra
prawa. Po ukończeniu aplikacji notarialnej przy Izbie Notarialnej we Wrocławiu i zdaniu egzamin notarialnego, zostałam powołana w 2018 roku przez Ministra Sprawiedliwości na stanowisko notariusza z siedzibą we Wrocławiu.

Prowadzę Kancelarię Notarialną we Wrocławiu, przy ulicy Szewskiej 5 (dzielnica Stare Miasto) od 2018 roku.
Jako osoba zaufania publicznego, powołana jestem do dokonywania czynności prawnych, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną.
Dokonując czynności notarialnych zachowuję bezstronność, należytą staranność oraz normy etyki zawodowej, gwarantując bezpieczeństwo obrotu prawnego. Czynności dokonywane przeze mnie mają charakter dokumentu urzędowego.
Kancelaria Notarialna prowadzi profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych zapewniając rzetelność oraz merytoryczne i indywidualne podejście do każdego Klienta.
Podczas wykonywania czynności zespół Kancelarii przestrzega przepisów prawa, zasad współżycia społecznego oraz zasady bezstronności.
Doświadczenie połączone z należytą starannością zapewniają Państwu bezpieczeństwo obrotu prawnego i prawidłowe zabezpieczenie interesów stron czynności.


Siedziba Kancelarii Notarialnej mieści się we Wrocławiu przy ulicy Szewskiej 5, na III piętrze budynku wyposażonego w windę (wejście do budynku pod arkadami w sąsiedztwie DH Kameleon).
Informacje dotyczące czynności notarialnych (w tym: wysokość kosztów, podatków i innych opłat oraz wymaganych dokumentów) udzielane są nieodpłatnie. W tym celu prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej Kancelarii.


Opinie naszych Klientów

Jesteśmy MEGA zadowoleni !!! 🙂 Naprawdę godna polecenia kancelaria !!! Pełny profesionalizm i praktycznie ciągły kontakt w trakcie sprawy. Pani Daria jest naprawdę osobą profesionalną w dosłownym tego słowa znaczenia, zaangażowana w sprawę w 100% a do tego strasznie sympatyczna i pomocna w sprawach prawnych i nie tylko ... 🙂 Jeśli chcesz mieć sprawę notarialna szybko i profesjonalnie załatwiona to to jest idealne miejsce we Wrocławiu !!! 🙂 Pozdrawiamy ciepło 😊

thumb Dawid
21 października, 2021

Znalezienie profesjonalnego notariusza, który jest w stanie wykryć błędy w aktach powielane przez 20 lat przez innych prawników, to prawdziwa sztuka- nawet w tak dużym mieście, jakim jest Wrocław... W tej kancelarii Panie notariusz nie dość, że uchromiły mnie przed podpisaniem niewłaściwej i pod względem prawnym nieważnej umowy, to też doradziły co powinnam w takiej sytuacji zrobić. Od wejścia do kancelarii da sie poczuć, że zawód notariusz, to prawdziwe powołanie. Dużym plusem jest też lokalizacja, tuż przy Rynku. Naprawde polecam!

thumb Natalia Suszek
21 października, 2020

Profesjonalne podejście do klientów, Pani Rejent dyspozycyjna - czynność wyjazdowa i w/g mojej Rodziny "niemożliwe" postępowanie spadkowe zostało przeprowadzone rzetelnie i szybko.

thumb Adam Konieczny
21 października, 2019

Odwiedź naszą kancelarię – wirtualny spacer


Galeria zdjęć naszej kancelarii